DiabloGeek

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 30 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma HeroCraft Ltd
Gerçek bir strateji ve savaş oyunu arayanlar için harika bir seçenek.

Strateji oyunlarından hoşlananlar için çeşitlilik ve oyunun alt yapısının kalitesi çok önemli bir özelliktir. Sağlam bir alt yapısı olan strateji oyunları olan oyunların oynaması oyuncuya fazlası ile zevk verdiği gibi aynı zamanda heyecan ile birlikte oyun tatmini de sağlar. Bu harika oyun da size oyun tatmini ile birlikte yeni stratejiler ve taktikler de öğretecek.

Oyun içerisindeki kahramanların özelliklerini ve savaş taktiklerini, öldürücü güçlerini iyi bilmeniz size büyük avantaj sağlayacaktır. Çünkü karşınızdaki düşmanları sırası ile öldürürken sırasını bile yanlış olarak kafanızda düzenlemiş olmanız bile ölmenize ve dolayısı ile oyunu kaybetmenize neden olabilir. Bunun için fazlası ile dikkatli ve her ihtimali hesaplamanız önerilir. Oyunun asıl heyecanı da burada başlıyor zaten. Gerçek bir oyuncu olup olmadığınız böyle ince özellikleri hesaplamakabiliyetiniz ölçülüyor.

Oyundan fazlası ile zevk alabilmeniz için oyunun grafikleri sizler için iki boyutlu olarak özel olarak hazırlandı. Bu özellikler sayesinde düşmanlarınızın hareketlerinin zayıf noktalarını inceleyebilecek ve buna göre bir savaş taktiği geliştirebileceksiniz. Bu faydalı özelliği sayesinde ve sizin ince gözlem kabiliyetiniz bu oyunda usta olmanızı sağlayacak önemli faktörler. 

Bu harika oyuna sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Hemen indir butonuna basın ve bu harika oyunun keyfini yaşamaya hemen başlayın. 

Daha Fazla Göster
DiabloGeek indir